Over de Liberale Vrouwen

Liberale Vrouwen Gent is een socio-culturele vereniging die vier keer per jaar fijne activiteiten organiseert. Van boeiende lezingen tot culturele en sportieve activiteiten: er is voor elk wat wils. Het bestuur is een toffe vrouwenbende die zich met hart en ziel inzet om de leden onvergetelijke momenten te bezorgen. Het samenzijn en het beleven van plezier in een gezellige omgeving staat centraal bij deze organisatie. 


Ontmoet het bestuur

Stephanie D’Hose, voorzitter
stephanie@liberalevrouwengent.be

Ann De Groote, co-voorzitter
ann@liberalevrouwengent.be

Freya Poppe, penningmeester en ledenbeheer
freya@liberalevrouwengent.be 

Christel Verleyen, penningsmeester en ledenbeheer
christel@liberalevrouwengent.be 

Cédrique Walthof-Borm, activiteitenverantwoordelijke
cédrique@liberalevrouwengent.be 

Siska Castelain, activiteitenverantwoordelijke 
siska@liberalevrouwengent.be

Liza Vervinckt, communicatieverantwoordelijke 
liza@liberalevrouwengent.be

Liliane Vandenheede, communicatieverantwoordelijke 
liliane@liberalevrouwengent.be

Voor de werking van deze website en om uw surfervaring te verbeteren worden cookies gebruikt. Meer info.